Pościel polikora

Miła w dotyku i niezwykle trwała. Takie zalety ma pościel polikora. Kraków, Gdańsk czy Warszawa w każdym z tych miast możemy kupić pościel tego gatunku.

Czym jest polikora?

Pościel polikora wykonana jest z mieszanki bawełny oraz poliestru. Zazwyczaj bawełna jest tutaj składnikiem przeważającym i może stanowić od sześćdziesięciu do osiemdziesięciu procent zawartości. Pościel tego typu może być używana w każdych warunkach, a szczególnie jest doceniana przez właścicieli domków sezonowych. Jest bowiem niezwykle łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu.

Zalety pościeli polikora

Olbrzymią zaletą tej pościeli jest korzystna cena w kontekście jej właściwości. Nie trzeba jej prasować i jest niezwykle miła w dotyku. Pościel polikora jest też bardzo trwała. Te właściwości zadecydowały właśnie o tym, że jest chętnie wykorzystywana tam, gdzie pościel wymaga częstego czyszczenia. Produkty tego typu charakteryzują się też tym, że kolory na nich nie blakną i jest produkowana w atrakcyjnych modnych i nowoczesnych wzorach.

Pościel wykonana z polikory (mieszanka bawełny i poliestru w składzie odpowiednio 65% i 35%). Jest to produkt bardzo korzystny cenowo, ma dobre walory użytkowe (brak konieczności prasowania). Używany jest w obiektach sezonowych takich jak domki campingowe, świetnie sprawdza się także pod namiotem.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200