Tekstylia domowe

Tekstylia domowe

Nie ulega wątpliwości, że wystroju każdego domu dopełniają właśnie dodatki. Poduszki, koce i poszewki to ozdoby, które uświetniają każde pomieszczenie. Nie maja Państwo pomysłu na to, jak odmienić wygląd sypialni? Najłatwiej zacząć od wybrania ciekawych poszewek na pościel. A może będzie to całkiem nowa pościel? Całości dopełni estetyczny koc pełniący rolę narzuty oraz kilka poduszek umieszczonych na łóżku. I już, sypialnia prawie jak nowa! W wyposażeniu pomieszczenia sypialnego pomoże bogata oferta tekstyliów sklepu GANAR.

Tekstylia domowe – Kraków

Mianem tekstyliów domowych określamy przedmioty, które wykonane są z różnego rodzaju tkanin – ogólnie zaliczamy do nich przedmioty włókiennicze wykorzystywane w domu. W ofercie sklepu GANAR można znaleźć szeroki wybór tego typu wyrobów trafiających w każdy gust. Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu.

Tekstylia domowe do sypialni

W każdej sypialni podstawą jest estetyczna i wygodna pościel. W sklepie GAVAR proponujemy pościele wykonane z różnych materiałów oraz w różnych rozmiarach. Znajdą tu Państwo elegancką pościel satynową, a także bawełnianą, z polikory i z mikrofibry. Poszukując czegoś do sypialni dziecięcej, z pewnością uwagę zwrócą Państwo na pościel z motywami bajkowymi oraz tę przeznaczoną dla najmłodszych. Mamy również szeroki wybór prześcieradeł z różnych materiałów: z kory, polikory, bawełny, satyny czy frotte, a także ciepłych kołder.

Oferujemy Państwu również szeroki wybór poduszek i poszewek, które odmienią oblicze salonu i sypialni. W naszym sklepie dostępne są poduszki z naturalnego pierza, ale również antyalergiczne, silikonowe i półpuchowe. 

Pozostałe akcesoria GANAR

Posiadamy szeroki wybór miękkich ręczników łazienkowych oraz kuchennych w bogatej kolorystyce i wielu rozmiarach. Mamy coś również dla osób, które lubią wakacje pod namiotem – czyli wygodne śpiwory, które świetnie sprawdzą się w ciepłe, letnie noce pod chmurką. Sklep GAVAR to szeroki wybór tekstyliów domowych w Krakowie. Zachęcamy do obejrzenia katalogu