Pościel dla dzieci

Pościel dla najmłodszych to wielkie wyzwanie, z którym radzimy sobie jednak znakomicie Wygodna pościel Najważniejsze jest oczywiście to, by pościel dla dzieci była dla nich wygodna i by dzieci w takiej pościeli czuły się dobrze. Wybrane do naszej oferty propozycje to zawsze rzeczy sprawdzone organoleptycznie pod katem tego, czy są przyjemne w dotyku i czy kontakt z nimi nie powoduje żadnych irytacji.

Produkty sprawdzone i z atestami

Odpowiednie atesty gwarantują, że pościel dla dzieci będzie bezpieczna dla naszych maluchów. Bardzo wielu rzeczy nie da się sprawdzić szkiełkiem i okiem rodzica. Nie dowiemy się, czy przy produkcji pościeli nie wykorzystano szkodliwych barwników lub podobnych związków chemicznych, które mogą dziecku zaszkodzić. Dlatego właśnie do naszego sklepu trafiają tylko propozycje, które zostały przebadane laboratoryjnie pod kątem tego oraz podobnych zagrożeń, w tym łatwopalności. Certyfikaty gwarantują, że nasze produkty są w pełni bezpieczne dla dzieci i ograniczają ryzyka zewnętrzne, takie jak wspomniany pożar.

Tutaj prezentujemy Państwu naszą ofertę dla najmłodszych klientów. Pościel z bawełny (100%) idealna do łóżeczka. Prezentujemy wzory, które zadowolą zarówno dzieci, jak i rodziców.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– komplet 100/135 + 40/60