Pościel bawełniana

Pościel bawełniana. Pościel wykonana z bawełny o splocie płóciennym 1/1, gramaturze ok. 135g/m3, drukowana pigmentowo, zapinana na zamek. Dobrą jakość tej tkaniny w połączeniu z korzystną ceną sprawia, że jest użytkowana masowo w domach wczasowych, pensjonatach, hostelach, domach studenckich itp. Jest to także podstawowy produkt w wielu naszych domach.

Dlaczego warto wybrać pościel bawełnianą?

Pościel bawełniana jest jednym z najpopularniejszych rodzajów tkaniny, jeśli chodzi o pościele. Bawełna posiada bowiem liczne właściwości pożądane w przypadku tego typu produktów. Pościel bawełniana całkiem słusznie kojarzy nam się z ciepłem oraz lekkością. Zimą zapewnia nam odpowiedni komfort cieplny, latem zaś dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza, chłodzi nasze ciało. Niezaprzeczalną zaletą pościeli bawełnianej, jak i innych materiałów naturalnych jest jej higroskopijność. Bawełna doskonale wchłania wilgoć, dzięki czemu nawet w najgorętsze noce, nie budzimy się nad ranem w zawilgoconej i przepoconej pościeli. Bawełna jest też bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Łatwo ją doprowadzić do stanu pierwotnego, a czyszczenie pościeli wykonanej z tej tkaniny, nie jest problematycznie. Jest użyteczna i funkcjonalna. Co niezwykle ważne, mimo wielokrotnego czyszczenia czy prania, pościel tego typu nie traci swoich pierwotnych właściwości. Ostatecznie pościel bawełniana jest bardzo miła w dotyku i co bardzo istotne dla wielu użytkowników, stosunkowo tania, a przy tym dostępna.

Wzory pościeli bawełnianej w Ganar

W naszym sklepie internetowym, klienci znajdą pościel bawełnianą w rozmaitych kolorach i wzorach. Zadbaliśmy o to, aby każdy z odwiedzających nasz klientów miał wybór, który pozwoli mu dopasować pościel do swoich indywidualnych potrzeb i gustu. Oferowana przez nas pościel jest w niezwykle atrakcyjnych i nasyconych kolorach. Klienci znajdą u nas pościel w kolorze zielonym czy niebieskim, ozdobioną motywami kwiatowymi czy geometrycznymi wzorami. Wszystkie sprzedawane przez nas komplety zostały wykonane z materiału najwyższej jakości i z pełną dbałością o staranność ich wykonania. Dzięki temu długo zachowują żywotność i nie tracą nic ze swoich fabrycznych właściwości.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200