Pościel kora bawełniana

Pościel kora to pościel wykonana z bawełny korowanej (100% bawełna) o gramaturze 140g/m2. Jest ona powszechna w użytku codziennym ze względu na umiarkowana cenę oraz brak konieczności prasowania. Podobnie jak pościel bawełniana powszechna jest w użytku w domach wczasowych, pensjonatach itp. Prezentujemy państwu bardzo bogaty wybór wzorów. Korzystamy z krajowych producentów kory bawełnianej. Na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

Wysokiej jakości pościel kora bawełniana

Dobrze dobrana pościel to niezwykle ważny element każdej sypialni. Zapewnia nam wysoki poziom wygody podczas snu, i jednocześnie w wielkim stopniu wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Pościel z kory to fantastyczna propozycja nawet dla najbardziej wymagających klientów. Materiał ten cieszy się ogromną popularnością i można go spotkać w wielu sypialniach w Polsce. Dzięki swoim fantastycznym właściwościom w każdym przypadku doskonale spełnia swoje zadania.

Jedną z najważniejszych zalet pościeli korowej jest to, że zapewnia ona dobrą jakość w stosunkowo niskich cenach. Jest ona znacznie tańsza niż tradycyjna pościel wykonana z bawełny, a w praktyce różnice między nimi są minimalne. Co więcej, różnice te wypadają niekiedy na korzyść pościeli z kory. Jedną z najważniejszych zalet pościeli korowej jest to, że zapewnia ona dobrą jakość w stosunkowo niskich cenach. Jest ona znacznie tańsza niż tradycyjna pościel wykonana z bawełny, a w praktyce różnice między nimi są minimalne. Co więcej, różnice te wypadają niekiedy na korzyść pościeli z kory.

Wytrzymała pościel kora z bawełny ganar

Materiał ten sprawia, że taka pościel jest bardzo odporna na wszelkie zagniecenia. Sprawia to, że łatwiej jest ją utrzymać w odpowiednim stanie. Praktycznie nie trzeba jej prasować. Pościel z kory sprawdza się doskonale nie tylko w domach. Chętnie stosuje się ją w hotelach i innych obiektach turystycznych. Oprócz tego pościel bawełniana z kory może prezentować się naprawdę pięknie. Materiał ten dobrze wytrzymuje próbę czasu i nie blaknie tak szybko, jak inne. Pościel bawełniana z kory dostępna jest w wielu wymiarach i wariantach kolorystycznych. Zawsze można znaleźć tu zatem coś, co idealnie będzie pasowało do konkretnej sypialni i zapewni w tym pomieszczeniu zarówno piękny wygląd, jak i wysoki poziom wygody.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 140/200
– 160/200
– 180/200
– 200/220