Kołdra 4 pory roku

Każdy człowiek ceni sobie możliwość zdrowego snu, przynoszącego wypoczynek po męczącym dniu. Taką szansę może dać mu miękka Kołdra 4 Pory Roku. Co ważne, kołdra jest niezwykle uniwersalna – można jej używać zarówno na chłodne zimowe noce, jak i latem, gdy jest upalnie. Kołdra składa się z dwóch spinanych ze sobą części, których można używać w zależności od panującej temperatury, dzięki czemu jest doskonała do stosowania w naszym zmiennym klimacie. Gdy jest gorąco możemy używać jednej lekkiej i delikatnej warstwy, natomiast gdy robi się zimniej można spać pod obiema puszystymi warstwami. 

Wypełnienie kołdry składa się z poliestrowych włókien Hollow o spiralnym kształcie, gwarantujących wysoką miękkość oraz sprężystość. Użyty materiał zapewnia dobrą izolację ciepła oraz możliwość oddychania skórze, co jest istotne dla naszego zdrowia, a także komfortu snu. Kołdra jest idealna dla alergików, poliester z jakiego została wykonana przeciwdziała osadzaniu się kurzu często wywołującego alergię. O wysokim standardzie Kołdry 4 Pory Roku oraz jej bezpieczeństwie świadczy przyznany certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Wypełnienie to włókna poliestrowe silikonowane Hollow; są one bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomiernie na całej jej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Temperatura prania: 60°C
Kolory: niebieski, różowy,ecru
Poszycie: 48% bawełna, 52% poliester
Wypełnienie kołder: 100% poliester silikonowany Hollow

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200