Prześcieradła z kory

Prześcieradła z kory stanowią idealne uzupełnienie dla kompletu pościeli z kory bawełnianej lub mogą być wykorzystywane jako element osobny, na przykład dodatek do pościeli flanelowej. Znakomite właściwości użytkowe Prześcieradło z kory to znakomity wybór zarówno ze względu na jego estetykę, jak i przede wszystkim przyjemność i wygodę z korzystania z niego.

Bawełna, która została wykorzystana do produkcji takiego prześcieradła, to materiał w pełni naturalny, a więc bezpieczny. Tak kora cienka, jak i kora gruba, doskonale przepuszcza powietrze oraz jest w stanie regulować wilgotność przy ciele, co przekłada się na wygodny sen. W dotyku takie prześcieradła są miękkie i mają urzekającą fakturę. Nie trzeba się martwić o ich wytrzymałość, ponieważ nawet wielokrotne pranie nie doprowadzi do jego odkształcenia, przetarcia, a nawet chociażby wyblaknięcia koloru. Pielęgnacja nie stanowi tutaj również żadnego wyzwania, ponieważ prześcieradła z kory można prać w zwykłej pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Największą zaletą użytkowania jest brak konieczności jego prasowania po wypraniu. Prześcieradła te wykonane są z kory bawełnianej o gramaturze 140g/m2. Są obszyte z dwóch stron. Można je skomponować z pościelą z kory, zazwyczaj na stanie jest 10-15 wzorów.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200