Prześcieradła Jersey

Prześcieradła jersey, choć nie są tak popularne, jak frotowe satynowe czy też bawełniane mają jednak wiele pozytywnych właściwości. Są nie tylko wygodne, ale także zapewniają ciepło w zimie, a latem skutecznie ochładzają ciało. Prześcieradła jersey możemy zakupić w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów dopasowanych do poszczególnych wymiarów materacy czy też sof. Wyposażone są w gumę wszytą w tunelu , która utrzymuje prześcieradło na materacu. Tego typu prześcieradła nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i są bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Jedną z największych ich zalet jest to, że są bardzo łatwe w utrzymaniu ponieważ nie wymagają prasowania. Można je prać zarówno w pralce jak i ręcznie. Prześcieradła będą pasować do każdego wystroju i zapewnią wam niezrównany komfort. Są wygodne, ale również przystępne cenowo. Są też dość odporne na zużycie i uszkodzenia, które wynikają z codziennego użytkowania oraz intensywnego czyszczenia. Prześcieradło jersey to komfort i wygoda.

Delikatna dzianina, z jakiej wykonane jest przescieradło jersey, jest szczególnie atrakcyjna dla Klientów nie przepadających za frotte. Tak samo jednak jak w prześcieradle frotte, gumka szyta jest w tunelu, a zakładka na materac wynosi 20 cm. Dostępnych jest ok. 50 kolorów. Prześcieradła Jersey występują w dwóch klasach:
I klasa 190g/m2
II klasa 160g/m2

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 60/120 (rozmiar dziecięcy)
– 100/200
– 120/200
– 140/200
– 160/200
– 180/200
– 220/200