Pościel licencyjna

Atrakcyjnie wyglądająca pościel sprawia, że nie tylko nasze dziecko zasypia chętniej, ale też całość jego pokoju tworzy atrakcyjniejsze wrażenie.

Pościel z postaciami z bajek

Pościel ze wzorami z bajek, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych rodziców, którzy szukają wyjątkowych i oryginalnych poszewek dla swoich dzieci. Pościel licencyjna opatrzona jest elementami, wizerunkami czy scenami związanymi z popularnymi wśród dzieci bajkami. Znane i lubiane postacie z ukochanych kreskówek mogą być wspaniałym towarzyszem podczas zasypiania.

Wysoka jakość bajkowych pościeli

W ofercie sklepu klienci znajdą szeroki wybór wzorów, nawiązujących do kreskówek i filmów, które dzieci oglądały w domu czy w kinie. Dzięki temu każdy rodzic może wybrać pościel z ulubionym przez jego dziecko motywem czy bohaterem. Sam nadruk został wykonany przy zastosowaniu najlepszych technik, co pozwala dać gwarancje, że nie będzie się ścierać i niszczyć, nawet po długotrwałym stosowaniu i wielokrotnym praniu pościeli. Oferowana pościel wykonana jest w 100% z bawełny.

Pościel bawełniana (100% bawełny) przeznaczona dla dzieci i młodzieży z uwagi na wzornictwo pochodzące z popularnych bajek. Powszechna reklama filmów dla dzieci wchodzących do kin powoduje chęć posiadania takiej pościeli. Większość z nas nie jest w stanie odmówić przyjemności z posiadania bajokwej pościeli naszym pociechom. Bardzo szeroka, wciąż uzupełniana gama wzorów powoduje, że każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 100/135 + poszewka
– 160/200