Prześcieradła bawełniane

Prześcieradło bawełniane to najczęściej wykorzystywany w polskich domach typ prześcieradeł. Tak często wybierana i tym samym idealnie sprawdzona propozycja nie może być złym wyborem. Właściwości prześcieradeł z bawełny Prześcieradła bawełniane są cenione przede wszystkim ze względu na znakomity stosunek jakości do ceny. Cechują się stosunkowo niewielką gramaturą, co oznacza, że są lekkie, a po poskładaniu zajmują naprawdę bardzo niewiele miejsca. Naturalny materiał wykonania, włókna roślinne, oznacza pełne bezpieczeństwo wykorzystywania takiego prześcieradła nawet przez osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Bezpieczne barwniki wykorzystywane przy produkcji takich prześcieradeł nie uczulają i są trwałe – nie spiorą się po kilku razach w pralce.

Gładka powierzchnia prześcieradła sprawia, że jest bardzo przyjemne w dotyku i w żaden sposób nie będzie drapało w czasie snu. Nie ma prześcieradeł, których utrzymanie w czystości byłoby łatwiejsze – zwykłe prawnie to wszystko, czego potrzebują. Prezentujemy Państwu stałą kolekcję prześcieradeł bawełnianych o gramaturze 135g/m2. W ofercie mamy około 15 kolorów. Jest to produkt tani i odpowiedni do pościeli bawełnianych.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200