Pościel flanelowa

Pościel flanelowa

Doskonale nadaje się do użytku zimowego i jest bardzo miękka. To nie jedyne zalety, jakie ma poście flanelowa. Kraków to jedno z tych miast gdzie bez problemu kupimy pościel tego typu. Często jest ona kupowana dla dzieci i osób starszych.

Czym jest flanela?

Flanela to naturalny materiał, który jest wykonany z nici bawełnianych metodą zwykłego tkania. Obecność polaru pozwala tkaninie dobrze zatrzymać ciepło i zapewnić optymalną wymianę powietrza.

Jakie zalety i wady ma pościel flanelowa?

Pościel flanelowa jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Dodatkowym atutem jest hipoalergiczność. Jest ona bowiem stworzona na bazie naturalnych materiałów i stosuje się do barwienia naturalne barwniki. Trwałość i wytrzymałość to kolejne zalety, jakie ma pościel flanelowa. Oprócz tego wymienić należy też dobrą higroskopijność. To, że jest przyjemna w dotyku powierzchnia (dzięki ciasnemu tkaniu), a także to, że można prać ją nie tylko ręcznie, ale także w pralce, w przeciwieństwie do samego jedwabiu. Ponadto tkanina łatwo się wygładza.


Pościel wykonana z flaneli o gramaturze 160g (100% bawełna), delikatna, miła, dająca poczucie ciepła, zapinana na zamek. Korzystamy z flanel importowanej o bardzo dobrych właściwościach użytkowych i korzystnej cenie. Różnorodność wzorów pościeli flanelowej pozwala wybrać użytkownikowi coś dla siebie. Idealna na chłodniejsze jesienne i zimowe noce w pomieszczeniach słabo ogrzewanych. Niektórzy są zwolennikami całorocznego użytkowania, ze względu na delikatność i ciepło.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200