Kołdra Medical Duo

Prezentujemy Państwu kołdrę Medical Duo renomowanej polskiej firmy AMW. Kołdra DUO to dwie oddzielnie przepikowane kołdry, zszyte razem bokami. Powstała w ten sposób pomiędzy kołdrami poduszka powietrzna stanowi dodatkową warstwę termoizolacyjną. Zasada działania kołdry Duo jest podobna jak w termosie. Szczególnie polecana dla osób lubiących wyjątkowe ciepło.

Kołdra wypełniona włóknem poliestrowym silikonowanym Hollow. Są one bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomiernie na całej jej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Medical® to linia produktów, która doskonale spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Jest zatem idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Medical jest szczególnie polecany dla hoteli i pensjonatów jako towar niezwykle trwały i odporny na długi okres użytkowania.

Temperatura prania: 95°C
Skład tkaniny: 48% bawełna 52% poliester
Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow 1400g
Kolor: biały
Producent: AMW NAWROT 

WYRÓB MEDYCZNY WYRÓB ANTYALERGICZNY- zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów, co potwierdziły badania laboratoryjne.
Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 160/200
– 220/200