Prześcieradła frotte

Nowoczesny rynek oferuje ogromny wybór różnych rodzajów pościeli. Jednym z najczęściej wybieranych prześcieradeł są prześcieradła frotte. Jakość prześcieradeł tego typu w naszej firmie jest bardzo wysoka, a przy odpowiedniej ich pielęgnacji będą nam służyć przez lata. Tego typu prześcieradła są wykonane w 82% z bawełny i w 18% z poliestru. Wszystkie kolory uzyskujemy wskutek barwienia środkami nie powodującymi odczynów alergicznych u ich użytkowników są więc bezpieczne dla człowieka. Mają dużą wytrzymałość na spieranie i zużywanie się przy zachowaniu przepisów prania i konserwacji. Nie ześlizgują się z materaca, ponieważ zastosowana guma wokół całego prześcieradła utrzymuje go na miejscu. Wszystkie rozmiary prześcieradeł wykonane są na materac o standardowej grubości do 20 cm. Jeśli osoba kupująca posiada grubszy materac należy skonsultować zakup produktu w rozmiarze większym, bądź też zamówić prześcieradło na dany wymiar. Prześcieradła tego typu to dobra inwestycja, bo choć nie są one najtańsze, to jednocześnie są niezwykle trwałe i przez wiele lat zachowują swoje pierwotne właściwości, mimo intensywnego użytkowania. Nie odkształcają się i nie wypaczają, nawet po wielokrotnych praniach i intensywnym czyszczeniu. Wybór prześcieradła w naszej firmie gwarancją dobrego wyboru.

Prześcieradła frotte występują w naszej ofercie w dwóch klasach:
Klasa I 190/200g
Klasa II 140/150g
Polecamy serdecznie produkt I klasy, jako trwalszy i niezawodny. Dostępnych jest około 50 kolorów. Prześcieradła są z gumką szytą w tunelu.

Przedstawione zdjęcia są przykładowe, ze względu na bardzo dużą rotację produktów. Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Przedstawione zdjęcia mogą przekłamywać kolory. W celu uzyskania informacji o aktualnie dostępnych produktach prosimy kontaktować się z hurtownią.

Dostępne rozmiary:
– 60/120 (rozmiar dziecięcy)
– 100/200
– 120/200
– 140/200
– 160/200
– 180/200
– 220/200